Web Tasarım Hizmetleri

Neden Bir Web Sitesine İhtiyacınız Var?

Günümüzde yaygın olarak kullanılan en etkili paylaşım ve iletişim aracı olan internet; dünyaya açılan bir pencere olarak kabul edilmiştir. Firma, kurum yada şahıslar, web sitesi sayesinde sunmuş oldukları ürünler, hizmetler ve yazıları internet kullanıcılarına sunabilmektedir. İnsanlarla iletişime geçmenin en kolay ve çözüm odaklı yolu budur aslında. Sosyal Medya platformlarında olduğu gibi eleştirilen yazılarla, kişiler birbirleriyle iletişim halinde olmaktadırlar. Bilinmeyen yada merak edilen bir çok konuyu bir çok kişiye ulaştırmış olursunuz.

Web sitesi firmaların imajı haline gelmiş bulunmaktadır. Ayrı olarak Türk Ticaret Kanunu’na göre de her işletmenin bir web sayfası olması şartını da unutmamak lazım. İnsanlar firma hakkında edinmek istedikleri birçok bilgiyi internet (Google, Yandex, Bing, Yahoo vb.) aracılığıyla arama yapmaktadırlar. Kurumsallaşma veya markalaşma yolunda atılacak adımlardan en önemliside web sitesinizin olmasıdır. Pazarda yer edinmiş, prestij sahibi olmuş her firmanın bir web siteleri hatta e-ticaret olarak belirtilen online alışveriş siteleri mevcuttur. Peki sizde bu kadar kolay bir yolu seçmeyip müşterilerinizin sizi bulmasını öyle bekleyecek misiniz? İnternet denilen bu büyük platformda yer edinebilmek istiyorsanız, web sitenizin olması gerektiğini olduğunu unutmamanız gerekli!

Bugün kurumsal bir çok firma web siteleri sayesinde müşteri portfoyünü genişletmekte, Dijital Reklam & Tanıtım sayesinde daha etkili ve daha ucuza insanlara ulaşmaktadır.

Web Sitesi Derken Biraz Detaya İnelim..

Web Tasarım

Kurumsal olarak kimliğinizi yansıtan, güncel teknolojileri kullanarak çözüm odaklı web siteleri tasarlıyoruz.

Araştırma – Geliştirme

Sektörünüze dair yaptığımız analizler ve araştırmalar sonucunda hızlı ve düzgün şekilde nasıl bir web sitesi ile ilerlemeniz gerektiğiyle ilgili önerilerde bulunmaktan çekinmiyoruz.

Uyumluluk

Oluşturduğumuz web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Lg vb.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İnternet Explorer, Firefox, vb.) tam uyumlu olarak sergiliyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarına ve seo alt yapısına uygun tasarımlar ile daima sizi zirvede tutmak için uğraşıyoruz.

Güvenli

Güvenlik çözümleri ile siz değerli müşterilerimize güvenli ve sorunsuz hizmet sağlamak için uğraş veriyoruz.

Yedekleme

Verileriniz bizim için oldukça önemli. Bundan dolayı site alt yapısını sürekli olarak yedekleme yapmaktayız.