Dijital Reklam & Tanıtım

Dijital Reklam & Tanıtım Derken..

Müşterilerimizin hedeflerine uygun olarak dijital reklam ve tanıtım stratejileri kurgulayarak, hedef kitleye doğru bir şekilde ulaşmanız çalışmaktayız. İnteraktif dünyanın gücünden yararlanarak ve çalışmalarımızı sürekli optimize ederek maliyeti düşük, ölçülebilir stratejiler geliştirmekteyiz. İşletmenizin ürünlerini ve hizmetlerini sürekli genişleyen bir pazara sunan dijital reklam ve tanıtım kanallarını seçmenize yardımcı olmak için uğraşıyoruz. Kitle iletişim araçlarının alışagelmiş yöntemlerden farklı olarak, hem pazarlama menzilinizi genişletmenize hem de hedeflerinize yaklaşmanıza fırsat sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

 

Facebook Reklamları: Geniş hedef kitlelere ulaşma, tüketiciyle etkileşimin fazla olması ve satışları arttırma gibi birçok nedenden dolayı firmalar için çok cazip bir reklam ve tanıtım aracıdır.

Twitter Reklamları: Türkiye’de yakın bir tarihten beri kendi tarafında reklamlar verilmeye başlanmıştır. Twitter’da Facebook gibi geniş kitleye sahip olduğundan dolayı yine firmalar için dijital reklam anlamında güzel bir alternatif tanıtım aracıdır.

Instagram Reklamları: Asıl olarak resim paylaşma platformu olarak kurulmuş olsa da günümüzde 400 milyondan fazla git gide artmakta olan kullanıcı sayısıyla Facebook reklamları ile ilgili benzer özelliklere sahip olan Instagram reklamları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparak, marka bilinirliğini arttırma, web sitelerinin trafiğini arttırmak, müşterilerle iletişimde olmak ve satış elde etme konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.

Google Gmail Reklamları: Tamamen kitle hedefleyerek kullanabileceğimiz yeni bir reklam modeli. Dijital ortamda iletişim tek taraflı değildir. Hedefleme, kampanyalarınızın alacağı tepkiyi öngörebilmeniz için de gerekli bir işlemdir. Kampanyanızı spesifik bir kitle için hazırladıysanız yalnızca o kitleye reklam göstererek istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Google Adwords Reklamları: Google’a ait olan ve ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli bir platformdur. Her gün yapılan milyonlarca aramalarda sizin de olmasını ister misiniz? Dünya’nın en büyük arama motoru olarak reklam vermede çok iyi bir alternatif olarak ön plandadır.

Google Haritalara Kayıt: Akıllı telefonların kullanımı artmasıyla Google haritalarının önemi artmıştır. Artık neredeyse her Google aramasında karşımıza harita çıkmaktadır. Bu haritalar sayesinde müşterileriniz firmanıza lokasyon bazlı olarak daha çabuk ulaşmasını sağlayabiliriz.

Youtube Reklamları: Her izlenme, her tıklanma ya da müşterilerinizin reklamlarınızın ne kadarlık bir bölümünü izlediği ve kimlerin reklamınızı ne kadar izlediği gibi bir çok veri ölçülebilir online video reklam platformu olarak ön plandadır.

Linkedin Reklamları: Daha fazla pazarlamacı, ürünlerini, hizmetlerini ve içeriklerini tanıtmak için Linkedin reklamlarını kullanabilir.

Yandex Reklamları: Arama motorundaki günde Google gibi milyonlarca sorguda sizin de reklamlarınızı ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen hedef kitlenize gösterebilirsiniz.